previous pauseresume next

اعضای هییت علمی گروه بیو تکنولوژی

نام و نام خانوادگی

نام و نام خانوادگی به لاتین

مرتبهعلمی

لاین تحقیقاتی

تلفن دفتر

E.mail

حمید میرمحمدصادقی

Hamid MirMohammadSadeghi

استاد

تولید و ارزیابی پروتئین­ها

۳۷۹۲۷۰۵۹

h-sadeghi@pharm.mui.ac.ir

محمد ربانی

Mohammad Rabbani

استاد

ساخت و دستکاری ژنی و ارزیابی ترکیبات و آنزیمهای مؤثر بر سیستم عصبی مرکزی

۳۷۹۲۷۰۸۵

rabbani@pharm.mui.ac.ir

حجت ا... صادقی علی­آبادی

Hojat Sadeghi-Aliabadi

استاد

سنتز ترکیبات دارویی ضد سرطان و ارزیابي آنها در مدلهای سلولی،حیوانی و    انسانی

۳۷۹۲۷۰۹۹

sadeghi@pharm.mui.ac.ir

عباس جعفریان

Abbas Jafarian Dehkordi

استاد

بررسی اثرات سمی و تعدیل­کننده ایمنی ترکیبات طبیعی

۳۷۹۲۷۰۸۳

jafarian@pharm.mui.ac.ir

علی جهانیان نجف­آبادی

Ali Jahanian-Najafabadi

استادیار

کاربرد سامانه سلولی در تولید و ارزیابی داروها

۳۷۹۲۷۰۵۶

jahanian@pharm.mui.ca.ir

وجیهه اکبری

Vajihe Akbari

استادیار

تولید زیست داروها در سامانه های سلولیبرای پیشگیری و درمان سرطان

۳۷۹۲۷۰۶۰

V_akbari@pharm.mui.ac.ir

 

 

مشخصات دستیاران گروه بیوتکنولوژی

ردیف

نام و نام خانوادگی

سال ورود

ایمیل

تلفن

لاین تحقیقاتی

۱

دکتر محمد رضا باقری نژاد

۸۸

mrbagherinejad@pharm.mui.ac.ir

۳۷۹۲۷۰۶۱

تولید پروتئین

۲

دکتر عسگر برخورداری

۹۱

a.barkhordari@pharm.mui.ac.ir

۳۷۹۲۷۰۶۱

مهندسی پروتئین

۳

دکتر طاهره صادقیان

۹۲

t_sadeghian@pharm.mui.ac.ir

۳۷۹۲۷۰۶۱

نانوبادی

۴

دکتر حسین محمدیان

۹۲

h.mo1365@gmail.com

۳۷۹۲۷۰۶۱

مهندسی پروتیین

۵

دکتر رضا قویمی

۹۳

r.ghavimi@yahoo.com

۳۷۹۲۷۰۶۱

ایمنوتوکسین

۶

دکتر المیرا محمدی

۹۳

el.mohammadi@pharm.mui.ac.ir

۳۷۹۲۷۰۶۱

مهندسی پروتئین

۷

دکتر شقایق حیدرپور

۹۴

shaghayeghheidarpoor@yahoo.com

۲-۳۷۹۲۷۱۴۱

 

۸

دکتر مریم بهشتی

۹۵

maryam_beheshtee@yahoo.com

۲-۳۷۹۲۷۱۴۱

 

۹

دكتر اعظم رضوانی

۹۵

a1027rezvani@yahoo.com

۲-۳۷۹۲۷۱۴۱

 

 
 
 

ورود کاربر