previous pauseresume next

برگزاری کارگاه آموزشی «کاربرد روان شناسی مثبت در محیط کار» در دانشکده داروسازی و علوم دارویی

به گزارش روابط عمومی دانشکده، معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده با همکاری مرکز مشاوره به منظور ارتقاء سطح آگاهی و توانایی کارکنان دانشکده، به برگزاری کارگاهی با عنوان «کاربرد روان شناسی مثبت در محیط کار» اقدام نمود. این کارگاه در تاریخ چهارشنبه ۱۳۹۶/۱/۳۰از ساعت ۱۳ لغایت ۱۵ با تدریس جناب آقای دکتر علی بیک در تالار ابوریحان برگزار گردید.

    سرکار خانم دکتر شیرین السادات بدری معاون محترم فرهنگی دانشجویی دانشکده و مسئول برگزاری کارگاه مذکور، در خصوص اهداف برگزاری این گونه جلسات اظهار داشتند: مباحث روان شناسی مثبت شغلی از اهمیت و جایگاه ویژه­ای برخوردار است و می تواند در سلامت کارکنان در محیط کار نقش به سزایی را ایفا نماید.

وی ضمن اشاره به ارتباط تنگاتنگ جامعه موفق با کارکنان سالم و مثبت اندیش افزودند: با توجه به وجود مشکلات و مسائل مختلف در محیط کار و لزوم آموزش مهارتهای زندگی و شغلی، ضروری است از ظرفیت­های اصول روان­شناسی در محیط کار و در راستای رضایت شغلی استفاده گردیده و به کمک این آموزه ها بین کار و زندگی شخصی تعادل برقرار سازیم.

معاون محترم فرهنگی دانشکده در پایان سخنان خود بیان داشتند: با توجه به استقبال همکاران از کارگاه فوق الذکر انشاءا... سعی بر این خواهد بود که این جلسات در آینده به طور منظم ادامه یابد.

 

 
 
 

ورود کاربر

CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.