previous pauseresume next

قابل توجه دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال

۱-از آنجا که کلیه دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال ملزم به ثبت نام در سامانه می باشند، درخواستهایی در این دانشگاه قابل بررسی می باشد که در بازه زمانی اعلام شده از طریق سامانه سراسری میهمانی و انتقال وزارت متبوع واصل گردد.(به استثناء میهمانی دوره کارورزی رشته پزشکی و میهمانی تک درس). لذا رسیدگی به مکاتباتی که خارج از سامانه به صورت دستی و یا از طریق اتوماسیون اداری به این دانشگاه ارسال گردد، میسر نخواهد بود.

۲-دانشجویان متقاضی میهمانی و یا انتقال به این دانشگاه، لازم است فرم موافقت دانشگاه مبدأ را به همراه سایر مدارک در سامانه بارگذاری نمایند.

۳-برای دانشجویان متقاضی میهمانی و یا انتقال از این دانشگاه فرم مربوطه صادر می شود و دانشجو ملزم به بارگذاری فرم در سامانه می باشد. لذا چنانچه فرم مذکور توسط دانشجو به صورت دستی و بدون ثبت در سامانهبه دانشگاه مقصد ارائه گردد، از نظر این دانشگاه فاقد اعتبار است.

۴-با توجه به اینکه رسیدگی به درخواست انتقال توام با تغییر رشتهدر سامانه میهمانی و انتقال پیش­بینی نشده است، دانشجویان متقاضی می­توانند همانند روال گذشته مدارک مربوطه را خارج از سامانه و در بازه زمانی ۹۶/۵/۱  لغایت ۹۶/۵/۱۵ به صورت حضوری به این مدیریت تحویل نمایند.

یادآور می شود درخواست میهمانی و انتقال از طریق سامانه زیر مربوط به دانشجویان مقاطع عمومی می باشد و مشمول دانشجویان تحصیلات تکمیلی نمی باشد.

آدرس سامانه میهمانی و انتقال:

http//guest.behdasht.gov.ir

http//transmission.behdasht.gov.ir

 
 
 

ورود کاربر

CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.