previous pauseresume next

اعضای هییت علمی گروه بیو تکنولوژی

 

نام و نام خانوادگی

نام و نام خانوادگی به لاتین

مرتبهعلمی

لاین تحقیقاتی

تلفن دفتر

E.mail

حمید میرمحمدصادقی

Hamid MirMohammadSadeghi

استاد

تولید و ارزیابی پروتئین­ها

۳۷۹۲۷۰۵۹

h-sadeghi@pharm.mui.ac.ir

محمد ربانی

Mohammad Rabbani

استاد

ساخت و دستکاری ژنی و ارزیابی ترکیبات و آنزیمهای مؤثر بر سیستم عصبی مرکزی

۳۷۹۲۷۰۸۵

rabbani@pharm.mui.ac.ir

مینا میریان

 

mina mirian استادیار طراحی وبررسی ابزارهای مولکولی دخیل در بیان پروتئین ها در سامانه های زیستی ۳۷۹۲۷۰۵۸  

فاطمه شفیعی

 

fatemeh shafiei استادیار  تولید پروتئین های نو ترکیب دارویی در آزمایشگاه ۳۷۹۲۷۰۵۸  

حجت ا... صادقی علی­آبادی

Hojat Sadeghi-Aliabadi

استاد

سنتز ترکیبات دارویی ضد سرطان و ارزیابي آنها در مدلهای سلولی،حیوانی و    انسانی

۳۷۹۲۷۰۹۹

sadeghi@pharm.mui.ac.ir

عباس جعفریان

Abbas Jafarian Dehkordi

استاد

بررسی اثرات سمی و تعدیل­کننده ایمنی ترکیبات طبیعی

۳۷۹۲۷۰۸۳

jafarian@pharm.mui.ac.ir

علی جهانیان نجف­آبادی

Ali Jahanian-Najafabadi

دانشیار

کاربرد سامانه سلولی در تولید و ارزیابی داروها

۳۷۹۲۷۰۵۶

jahanian@pharm.mui.ca.ir

وجیهه اکبری

Vajihe Akbari

استادیار

تولید زیست داروها در سامانه های سلولیبرای پیشگیری و درمان سرطان

۳۷۹۲۷۰۶۰

V_akbari@pharm.mui.ac.ir

 
 
 

ورود کاربر

CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.