previous pauseresume next

اعضای هییت علمی گروه فارماکوگنوزی

عکس

نام و نام خانوادگی

نام و نام خانوادگی به لاتین

مرتبه علمی

لاین تحقیقاتی

تلفن دفتر

Email

 

دکتر غلامرضا اصغری

Gholamreza Asghari

استاد

استخراج و شناسایی ترکیبات ترپنوئیدی بر مبنای اثرات زیستی در محیط آزمایشگاه

۳۷۹۲۷۱۲۷

asghari@pharm.mui.ac.ir

دکتر بهزاد ذوالفقاری

Behzad Zolfaghari

استاد

جداسازی و شناسایی ترپنوئیدها و گلیکوزیدها

۳۷۹۲۷۱۲۸

zolfaghari@pharm.mui.ac.ir

دکتر مسعود صادقی دینانی

Masoud Sadeghi Dinani

دانشیار

بررسی فارماکوگنوستیک ترپنوئیدها

۳۷۹۲۷۱۲۹

m_sadeghi@pharm.mui.ac.ir

دکتر سید مصطفی قنادیان

Syed Mustafa Ghanadian

دانشيار

جداسازی و شناسایی ترکیبات غیر فرار گیاهی

۳۷۹۲۷۱۳۱

ghanadian@pharm.mui.ac.ir

دكتر زینب یزدی نیاپور

Zeinab Yazdiniapour

استادیار

جداسازي و شناسايي ترکيبات غير فرار گياهي

۳۷۹۲۷۱۳۶

yazdiniapour@pharm.mui.ac.ir

دكتر افسانه يكدانه

Afsaneh Yekdaneh

استاديار

شناسايي و جداسازي ترکيبات غير فرار گياهي

۳۷۹۲۷۱۳۲

 

yekdaneh@pharm.mui.ac.ir

 

اعضای هییت علمی بازنشسته  گروه فارماکوگنوزی

 

 

عکس نام و نام خانوادگی نام و نام خانوادگی به لاتین مرتبه علمی تاریخ باز نشستگی
دکتر سلیمان افشاری پور Soleiman afsharipour استاد ۸۶/۰۹/۰۱
دکتر سید ابراهیم سجادی جزی Ebrahim sajadi jazi استاد ۹۶/۱۲/۲۶
مرحوم دکتر سید هادی صمصام شریعت Hadi samsam shariat استاد  
دکتر علیرضا علی قنادی Alireza alighanadi استاد ۹۵/۰۱/۰۸
دکتر نصراله قاسمی دهکردی Nasrollah ghasemi استاد ۹۵/۰۲/۰۳
دکترفریبرز معطر Fariborz moatar استاد  
 
 
 

ورود کاربر

CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.